Skujiņš izcīna 24.vietu vienas dienas sacensībās Beļģijā

Toms Skujiņš
Toms Skujiņš Foto: Trek - Segafredo komandas arhīvs

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš sestdien izcīnīja 24.vietu, Emīls Liepiņš finišēja 37.vietā, un Mārtiņš Pluto ieņēma 98.vietu Beļģijā notikušajās vienas dienas sacensībās "Primus Classic" (UCI kat.1.Pro).

Šajās sacensībās sportisti veica 197,7 kilometru garu distanci paugurainā distancē.

Brauciena uzvarētāju noskaidroja seši no lielās grupas aizbēgušie sportisti, no kuriem nadzīgākais izrādījās francūzis Floriāns Senešels ("Deceuninck - Quick Step").

Ar tādu pašu rezultātu finišēja mājinieks Tošs van der Sande ("Lotto Soudal") un cits beļģu riteņbraucējs no Skujiņa pārstāvētās "Trek - Segafredo" komandas Jasperu Stuivenu.

Skujiņš finišēja pirmajā sekotāju grupā minūti aiz uzvarētāja, nopelnot piecus UCI ranga punktus par 24.vietu, kamēr Liepiņš par 37.vietu nopelnīja trīs pasaules ranga punktus.

Pluto no uzvarētāja atpalika par 19 minūtēm un 17 sekundēm, ieņemdams 98.vietu.

"Primus Classic" pirmo reizi norisinājās 2011.gadā.

2020.gadā Covid-19 pandēmijas dēļ sacensības nenotika, bet gadu iepriekš par uzvarētāju kļuva mājinieks Edvards Teunss.

Svētdien abiem "Trek -Segafredo" komandas latviešiem Francijā gaidāms starts "Isbergues - Pas de Calais" lielās balvas sacensībās.