Video Balcers pēc ilgākas pauzes gūst vārtus NHL mačā; Bļugeram rezultatīva piespēle

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokeja uzbrucēji Rūdolfs Balcers un Teodors Bļugers sestdien izcēlās ar rezultativitāti Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Pitsburgas "Penguins" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Sanhosē "Sharks".

Balcers guva vārtus spēles astotajā minūtē, izvirzot vadībā "Sharks" vienību. Beigās tie izrādījās komandas vienīgie vārti šajā mačā.

Vārtus Balcers nebija guvis 14 spēlēs pēc kārtas. Iepriekšējo reizi precīzs metiens viņam padevās 6. novembrī.

Jau 11. minūtē "Penguins" panāca neizšķirtu, kad pēc Bļugera rezultatīvas piespēlēs vārtus guva Kriss Letangs.

Uzvarētāju nācās noteikt papildlaikā, kur "Penguins" panākumu kaldināja Džeiks Gencels.

"Sharks" sastāvā Balcers nospēlēja 14 minūtes un 45 sekundes, bloķēja divus metienus, pielietoja četrus spēka paņēmienus, divreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Penguins" rindās Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 23 sekundes (3:40 mazākumā), izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz meta pa vārtiem un cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu -1.

Metropolitēna divīzijā "Penguins" ieņem piekto vietu ar 49 punktiem 37 mačos, tikmēr "Sharks" ar 42 punktiem 39 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā Klusā okeāna divīzijā.

24 gadus vecais Balcers šosezon 26 mačos guvis trīs vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, sakrājot negatīvu lietderības koeficientu -7.

27 gadus vecā Bļugera kontā šosezon ir 36 spēles, septiņi vārti, astoņas piespēles un pozitīvs lietderības koeficients +5.