"Arsenal" un PSV futbolisti Čempionu līgas mačā spēlē neizšķirti

PSV un "Arsenal" futbolistu cīņa
PSV un "Arsenal" futbolistu cīņa Foto: Reuters/Scanpix

Londonas "Arsenal" un Eindhovenas PSV futbolisti, kuri jau iepriekš bija nodrošinājuši vietu izslēgšanas spēlēs, otrdien Čempionu līgas noslēdzošajā grupas mačā spēlēja neizšķirti.

B grupas līdervienību cīņā Eindhovenas PSV savā laukumā ar 1:1 (0:1) spēlēja neizšķirti ar "Arsenal".

Pirmā puslaika izskaņā Londonas vienību vadībā izvirzīja Edijs Nketija, kurš pēc Rīsa Nelsona piespēles soda laukumā raidīja bumbu mājinieku vārtos.

Eindhovenas vienība atbildēja ar precīzu sitienu otrā puslaika ievadā, kad pēc spēlētām piecām minūtēm Jorbe Vertesens noslēdza mājinieku uzbrukumu ar spēcīgu sitienu vārtu apakšējā stūrī un panāc neizšķirtu.

82.minūtē "Arsenal" izdevās gūt vēl vienus vārtus, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Tikmēr citā B grupas spēlē "Lens" mājās ar 2:1 (0:0) svinēja uzvaru pār "Sevilla", nodrošinot vietu UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, 63.minūtē 1:0 mājinieku labā panāca Pšemislavs Frankovskis.

Nedaudz vairāk kā desmit minūtes līdz pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja Serhio Ramoss, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, taču kompensācijas laika sestajā minūtē "Lens" uzvaru izrāva Anželo Fulgini.

Pēc sešām spēļu kārtām "Arsenal" ir 13 punktiem ieņēma pirmo vietu, PSV sakrāja deviņus punktus, "Lens" tika pie astoņiem punktiem, bet "Sevilla" noslēdza turnīru ar diviem punktiem.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.