Mančestras "United" FA kausa ceturtdaļfinālā pārspēj "Liverpool"

LETA/AP

Mančestras "United" futbolisti svētdien Anglijas (FA) kausa izcīņas spēlē izcīnīja uzvaru papildlaikā un sasniedza pusfinālu.

Ceturtdaļfinālā Mančestras komanda savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) papildlaikā uzvarēja Anglijas premjerlīgas vicelīderi "Liverpool".

Jau pēc spēlētām desmit minūtēm "United" vadībā izvirzīja Skots Maktominejs, taču pirmā puslaika izskaņā, ar precīziem sitieniem izceļoties Aleksisam Makalisteram un Mohamedam Salāham, viesi pārņēma vadību ar 2:1.

"United" panāca neizšķirtu vien 87.minūtē, kad pretinieku vārtos bumbu raidīja Antoni.

Papildlaikā pēc spēlētām 15 minūtēm "Liverpool" vienu vārtu pārsvaru atguva Hārvijs Eliots, uz ko mājinieki atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, precīziem esot Markusam Rešfordam un Amadam Dialo, un tika pie uzvaras ar 4:3.

Citā ceturtdaļfināla mačā Londonas "Chelsea" mājās ar 4:2 (2:0) pārspēja Lesteras "City".

Londonas komanda nokārtoja uzvaru tikai kompensācijas laikā, kad viesu vārtsargu pārspēja Kārnijs Čukvuemeka un Noni Madueke.

Pērn par Anglijas kausa ieguvējiem kļuva Mančestras "City", kas finālā ar 2:1 (1:0) pārspēja Mančestras "United" futbolistus.