Rīgas «Dinamo» «bullīšos» pārspēj «Ak Bars»

Pirmo uzvaru pārbaudes turnīrā Ņižņijnovgorodā trešdien izcīnīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas «Dinamo», kas ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos pārspēja spēcīgo Kazaņas «Ak Bars».

Rezultātu otrās trešdaļas 17. minūtē ar tālu metienu no zilās līnijas atklāja jaunais aizsargs Kristaps Zīle. Viņam rezultatīvi asistēja Gints Meija un Krišjānis Rēdlihs.

Otrajā trešdaļā dūru cīņās iesaistījās divi «Dinamo» hokejisti Koltons Gilīss un Māris Bičevskis, kuri savos dueļos bija ievērojami pārāki pār saviem oponentiem.

Trešās trešdaļas 8. minūtē Kazaņas komandai izlīdzinājumu panāca portugāļu izcelsmes Kanādas uzbrucējs Džastins Azevedo. Pamatlaika turpinājumā vārti vairs netika gūti un vienības aizvadīja papildlaiku, kurā veiksmīgāk spēlēja «Ak Bars», bet rezultāts nemainījās.

Pēcspēles metienu sērijā «Dinamo» komandai uzvaru nodrošināja Laura Dārziņa precīzais raidījums. Miks Indrašis un Miķelis Rēdlihs pretinieku vārtsargu nepārspēja. Tikmēr Rīgas vienības vārtsargs Jakubs Sedlāčeks savus vārtus nosargāja neskartus.

«Dinamo» komandas kapteiņa pienākumus šajā mačā pildīja uzbrucējs Meija, kapteiņa asistents bija pieredzējušais aizsargs K. Rēdlihs, kas kapteiņa uzšuvi valkāja iepriekšējā spēlē.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam ar «Ak Bars»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš).

Aizsargi: Kristaps Zīle - Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs - Ralfs Freibergs, Ēriks Ševčenko - Oskars Cibuļskis, Guntis Galviņš - Jēkabs Rēdlihs.

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš – Tims Sestito - Gints Meija, Filips Toluzakovs - Māris Bičevskis - Miķelis Rēdlihs, Džastins Šags - Koltons Gilīss - Miks Indrašis, Kaspars Saulietis - Vitālijs Pavlovs - Gunārs Skvorcovs un Kirils Galoha.

«Dinamo» komandai šī bija ceturtā pārbaudes spēle gatavošanās ciklā 2016./2017. gada sezonai. Līdz šim turnīram Rīgas vienība bija izcīnījusi uzvaru 4:1 pār Arta Ābola vadīto un Kristapa Sotnieka, Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati «Lada», un ar 2:0 tika pārspēta Novosibirskas «Sibirj» komanda. Savukārt pirmdien Latvijas komanda ar 0:3 zaudēja Pētera Skudras vadītajai, Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Pēc tam «Dinamo» komandai šajā nedēļā paredzētas spēles pret Čerepovecas «Severstaļ», Ņižņekamskas «Ņeftehimik» un Jaroslavļas «Lokomotiv».

KHL čempionātā «Dinamo» iesaistīsies 23. augustā ar izbraukuma maču pret «Soči» komandu.