Piksons un Krūmiņa uzvar Latvijas čempionātā biatlonā (7)

Par Latvijas čempioniem biatlonā trešdien kļuva Edgars Piksons un Gerda Krūmiņa, informēja Latvijas Biatlona federācijā (LBF).

Vīrieši veica 15 kilometru distanci ar četrām šaušanām, un Piksons par 46 sekundēm finišā apsteidza Latvijas vadošo biatlonistu Ilmāru Brici. Abi sportisti šaušanās pieļāva pa trīs kļūdām.

Savukārt trešo vietu izcīnīja Jānis Bērziņš, kurš Piksonam zaudēja minūti un 11 sekundes. Arī viņš šaušanās kļūdījās trīs reizes.

Junioru konkurencē uzvaru izcīnīja Rolands Pužulis, kuram sekoja Krišjānis Meirāns un Jānis Zvaigznītis.

Tikmēr sievietes veica 12,5 kilometru distanci un Krūmiņa šaušanās pieļāva trīs kļūdas, finišā par divām minūtēm un 14 sekundēm apsteidzot Latvijas izlases līderi Madaru Līdumu, kura kļūdījās sešas reizes.

Tikmēr trešo vietu izcīnīja labākā juniore Baiba Bendika.