Kuksikam deviņi punkti ''Sun Devils'' uzvarā

Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks guva deviņus punktus, kas ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē viņa pārstāvētajai Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komandai palīdzēja savā laukumā ar 72:55 sagraut Longbīčas ''49ers''.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm vadību pārņēma mājinieki, taču pārāk tālu "Sun Devils" komandai atrauties neizdevās (34:28). Tomēr pēc pārtraukuma laukuma saimnieki spēja pārsvaru palielināt un, kontrolējot mača gaitu, izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētājiem Tajs Abots guva 15 punktus, bet Kails Keins pievienoja 12 punktus un 16 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Kuksiks spēlēja 31 minūti, kuru laikā guva 9 punktus (2p.0/2, 3p. 3/12), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, pārķēra divas bumbas un bloķēja vienu pretinieka metienu.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi sešas uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus.