"Ventspils" mača galotnē piekāpjas "Deutsche Bank Skyliners"

Otrdien "Ventspils" basketbolisti Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē izbraukumā ar 71:72 piekāpās Vācijas komandai Frankfurtes "Deutsche Bank Skyliners".

Spēles pirmajā puslaikā nevienai no komandām ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās, tomēr nedaudz priekšā atradās mājinieki (35:33).

Pēc atpūtas Frankfurtes kluba pārsvars sasniedza arī deviņus punktus, taču "Ventspils" atspēlējās un pat pārņēma vadību. Savukārt divas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 70:70.

Atlikušajā laikā iespējas izcīnīt uzvaru bija abām komandām, taču precīzāk nospēlēja mājinieki.

"Ventspils" - "Deutsche Bank Skyliners" 71:72 (15:18, 18:17, 24:20, 14:17)

Viesu rindās Rašads Andersons guva 15 punktus, Sauļa Kuzminska kontā 13 punkti un 11 bumbas zem groziem, bet Māris Gulbis pievienoja 12 punktus. Savukārt uzvarētājiem Dešons Vuds izcēlās ar 27 punktiem.

Iepriekšējā abu komandu spēlē ventspilnieki piekāpās ar 62:64.

Nākamo spēli Latvijas komanda aizvadīs 21. decembrī, kad savā laukumā spēkiem mērosies ar Haifas "Maccabi" no Izraēlas.

Bez jau minētajām komandām B apakšgrupā spēlē arī Ukrainas vienība Južnijas "Himik".

Līdzšinējās piecās spēlēs "Ventspils" tikusi pie trīs panākumiem.

Pēdējās kārtas spēles Eiropas Izaicinājuma kausa grupu turnīrā paredzētas 21. decembrī. Divas labākās komandas no katras grupas kvalificēsies turnīra otrajai kārtai.

BK ''Ventspils'' mērķis Eiropas Izaicinājuma kausā ir iekļūt starp spēcīgākajām 16 komandām.