Kuksikam 14 punkti; komandai trešais zaudējums pēc kārtas (1)

ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda savā laukumā ar 61:67 zaudēja Ričmondas "Spiders". Kuksika kontā 14 punkti.

Šis "Sun Devils" vienībai bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts 54:54, taču atlikušajā laikā rezultatīvāk uzbruka "Spiders" basketbolisti.

Turklāt viens no "Sun Devils" līderiem Tajs Abots pie rezultāta 61:65 nespēja realizēt divus trīspunktu metienus.

Uzvarētājiem Džastins Hārpers bija rezultatīvākais ar 23 gūtajiem punktiem, bet pretinieku rindās Kails Keins un Kuksiks (3p. 4/7, 2p. 0/1) guva katrs 14 punktus.

Latvijas basketbolists spēlēja 29 minūtes, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz kļūdījās un nopelnīja četras personīgās piezīmes.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi trīs uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus.