42 gadus vecais Jāgrs kļūst par sesto visu laiku labāko NHL snaiperi

Čehijas uzbrucējs Jaromirs Jāgrs pirmdien kļuva par Nacionālās hokeja līgas (NHL) sesto visu laiku labāko vārtu guvēju.

Aizvadītajā spēlē Jāgra pārstāvētā Ņūdžersijas «Devils» komanda ar rezultātu 2:4 piekāpās Bostonas «Bruins» vienībai.

Trešās trešdaļas 13. minūtē Jāgrs panāca neizšķirtu 2:2, gūstot savus 708. vārtus NHL karjerā. Līdz ar to Jāgrs laboja Maika Gārtnera iespēto.

42 gadus vecais Jāgrs šīs sezonas 15 NHL spēlēs guvis 3 vārtus un izdarījis 7 rezultatīvas piespēles partneriem.

Pirmo maču NHL Jāgrs aizvadīja pirms nepilniem 24 gadiem. Viņš kopš šā laika piedalījies 1488 spēlēs, izceļoties ar 1765 punktiem (708 vārti un 1057 piespēles).

Austrumu konferences kopvērtējumā «Devils» ar 14 punktiem 15 spēlēs ierindojas 12. pozīcijā.