Ufa un Magņitogorska ar uzvarām sāk Gagarina kausa otro kārtu

Ar uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas otro kārtu jeb Austrumu konferences pusfinālu otrdien sāka Magņitogorskas «Metallurg» un Ufas «Salavat Julajev» komanda.

«Metallurg» komanda ar rezultātu 3:1 savā laukumā 6752 skatītāju klātbūtnē pieveica Novosibirskas «Sibirj».

Jau sestajā minūtē «Metallurg» hokejisti Aleksandrs Sjomins un līderis Sergejs Mozjakins izvirzīja savu vienību vadībā ar 2:0. Mača vidū slovāku aizsargs Andrejs Mesarošs rezultātu samazināja līdz minimumam, bet pēdējais vārds piederēja laukuma saimniekiem, kuri trešo ripu (Sjomins) minūti līdz mača beigām raidīja jau tukšos vārtos.

Tikmēr otrajā Austrumu konferences pusfināla duelī «Salavat Julajev» ar 3:2 pagarinājumā viesos 10190 skatītāju klātbūtnē pieveica Omskas «Avangard» komandu.

Uzvaru Ufas vienībai mača 73. minūtē nodrošināja Sergejs Soins, kurš izmantoja rupju «Avangard» aizsargu kļūdu, no tuvas distances raidot ripu vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Spēles pamatlaikā uzvarētāju rindās precīzi meta Maksims Majorovs un zviedru uzbrucējs Linuss Ūmarks. Savukārt «Avanragd» sastāvā pa ripai pretinieka vārtos iemeta Nikolajs Ļemtjugovs un Deniss Paršins.

«Avangard» komanda Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā 4-0 pieveica Ņižņekamskas «Ņeftehimik», kamēr «Salavat Julajev» 4-3 pārspēja divkārtējo čempionu Kazaņas «Ak Bars».

Savukārt «Sibirj» Austrumu konferences ceturtdaļfinālā 4-1 uzvarēja Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas «Admiral», bet «Metallurg» 4-2 apspēlēja Jekaterinburgas «Avtomobilist».

Konferences finālā iekļūs komanda, kas pirmā gūs četrus panākumus.