Daugaviņa «Torpedo» otro kārtu sāk ar uzvaru pār favorīti CSKA

Ar uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas otro kārtu jeb Rietumu konferences pusfinālu pirmdien sāka Kaspara Daugaviņa pārstāvētā, Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna vadītā Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komanda, kas viesu laukumā ar 2:1 sīvā cīņā pārspēja regulārās sezonas spēcīgāko vienību Maskavas CSKA.

Rezultātu jau mača ceturtajā minūtē vairākumā atklāja kādreizējais Rīgas «Dinamo» zviedru uzbrucējs Linuss Videls. Četras minūtes vēlāk CSKA hokejisti skaitliskajā pārsvarā izmantoja savu izdevību, kad tuvajā vārtu stūrī precīzi meta komandas līderis, kapteinis Aleksandrs Radulovs, panākot neizšķirtu.

Uzvaras vārtus «Torpedo» labā 35. minūtē ar tālu metienu guva Jurijs Sergijenko. Mača turpinājumā, īpaši pēdējās minūtēs, laukuma saimnieki visiem spēkiem centās atspēlēties, tomēr Ņižņijnovgorodas vienība savu pārsvaru nosargāja.

27 gadus vecais Daugaviņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un 7 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem.

Vienā no epizodēm pret Latvijas uzbrucēju tika pārkāpti noteikumi.

Sērija ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām.

CSKA komanda kļuva par spēcīgāko komandu regulārajā turnīrā. Tikmēr «Torpedo» Rietumu konferencē ieņēma 7. pozīciju.

«Torpedo» komanda Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā 4-2 pieveica Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas vienību Helsinku «Jokerit», savukārt CSKA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā 4-0 apspēlēja Slovākijas klubu Bratislavas «Slovan».

Tikmēr otrajā Rietumu konferences pusfināla duelī Sanktpēterburgas SKA ar Iļju Kovaļčuku ierindā ar rezultātu 3:2 izbraukumā pieveica Mārtiņa Karsuma pārstāvēto (savainojuma dēļ sezona beigusies) Maskavas «Dinamo».

Otrdien tiks aizvadītas abas Austrumu konferences pusfināla spēles. Omskas «Avangard» spēlēs ar Ufas «Salavat Julajev» un Magņitogorskas «Metallurg» tiksies ar Novosibirskas «Sibirj».