Saproņenko izcīna sudraba medaļu PK posmā atbalsta lēcienā

Latvijas vingrotājs Jevgēņijs Saproņenko Pasaules kausa izcīņas posmā Ģentē (Beļģija) izcīnījis sudraba medaļu atbalsta lēcienā, liecina organizatoru informācija.

Summā Latvijas sportists savāca 15,838 punktus, ar ko pietika, lai izcīnītu otro vietu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Nīderlandes pārstāvis Džefrijs Vammss, kurš nopelnīja 16,000 punktus, bet trešo vietu, savācot 15,800 punktus, ieņēma somu sportists Tomi Tuha.

Tāpat labu rezultātu uzrādīja cits Latvijas sportists Dmitrijs Trefilovs, kas vingrojumos uz zirga izcīnīja 5. vietu. Kopsummā viņš savāca 14,100 punktus.