«Cavaliers» panāk izlīdzinājumu sērijā pret «Bulls»

Klīvlendas «Cavaliers» komanda trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences pusfināla sērijas otrajā mačā savā laukumā ar 106:91 (38:18, 26:27, 23:26, 19:20) pieveica Čikāgas «Bulls», sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1.

Līdera lomu «Cavaliers» komandā uzņēmās Lebrons Džeimss, kurš pēc salīdzinoši neveiksmīgās sērijas pirmās spēles šajā duelī guva 33 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Jau pirmajā ceturtdaļā «Cavaliers» komandai izdevās izvirzīties vadībā ar 38:16, bet turpinājumā «Bulls» basketbolistiem neizdevās lauzt cīņas gaitu, piedzīvojot bezierunu zaudējumu.

Vēl Klīvlendas kluba sastāvā 21 punktu iemeta Kairijs Īrvings.

Tikmēr «Bulls» rindās 18 punktus iemeta Džimijs Batlers, bet 14 punkti un desmit rezultatīvas piespēles Derikam Rouzam.

Savukārt Rietumu konferences pusfināla sērijā rezultātu izlīdzinājusi Hjūstonas «Rockets», kas otrajā spēlē savā laukumā ar 115:109 (35:24, 21:41, 27:20, 32:24) pieveica Losandželosas «Clippers».

Panākumu «Rockets» nodrošināja vien ceturtajā ceturtdaļā, kad 16 no saviem kopumā 32 punktiem guva komandas līderis Džeimss Hārdens. Tikmēr 24 punktus un 16 atlēkušās bumbas pievienoja Dvaits Hovards.

Savukārt «Clippers» rindās vēl joprojām savainojuma dēļ nespēlēja saspēles vadītājs Kriss Pols, bet Bleiks Grifins guva 34 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Savukārt 19 punktus pievienoja Džamals Krofords.