Zviedrija trešajā periodā sagrauj Slovēniju un iesoļo pusfinālā (3)

Uzvaru Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra ceturtdaļfināla mačā trešdien izcīnīja Zviedrijas hokeja valstsvienība, iekļūstot sacensību nākamajā kārtā.

Aizvadītajā mačā Zviedrijas izlase ar 5:0 pārliecinoši uzveica Slovēnijas komandu.

Trešajai trešdaļai sākoties, skandināvi atradās vadībā tikai ar 1:0, tomēr noslēdzošajās 20 minūtēs Zviedrija guva četrus vārtus un svinēja panākumu.

Ar diviem precīziem metieniem šajā spēlēs izcēlās Karls Hāgelins, bet pa reizei precīzi bija Aleksandrs Stīns, Daniels Sedīns un Luī Ēriksons.

Pārliecinošs šodien vārtos bija Zviedrijas izlases vārtsargs Henriks Lundkvists, kurš atvairīja visus 19 pretinieku metienus.

Pusfinālā Zviedrija spēkosies ar Krievijas vai Somijas ceturtdaļfināla dueļa uzvarētāju.

Jāpiebilst, ka Slovēnijai iekļūšana ceturtdaļfinālā ir fantastisks panākums, jo šajā valstī oficiāli reģistrēti tikai 148 profesionāli hokejisti.