Latvijas kamaniņu braucējiem neveiksmīgs sniegums Kēnigzē

BNS

Artūrs Dārznieks svētdien Kēnigzē trasē Vācijā ieguva 14.vietu Pasaules kausa (PK) posmā kamaniņu sportā.

Dārznieks pēc pirmā brauciena ieņēma 17.vietu, taču otrajā izdevās pozīciju uzlabot. Sacensībās uzvarēja PK kopvērtējuma līderis Fēlikss Lohs, kuram Dārznieks zaudēja 1,230 sekundes.

Otro vietu posmā ieguva vācietis Andi Langenhens (+0,755), bet trešajā ierindojās ASV kamaniņu sporta braucējs Kriss Mazders (+0,809).

Riks Kristens Rozītis ieguva 22. vietu (+1,671), bet Inārs Kivlenieks pēc vāja pirmā brauciena, kurā pieļāva kļūdu un gandrīz krita, posmā ieguva 31. vietu (+3,278). Kivlenieks aizvadīja labu otro braucienu, kurā uzrādīja 4.labāko rezultātu.

Kopā startēja 32 braucēji.

Jau ziņots, ka sestdien divniekos ceturto vietu ieguva Andris un Juris Šici, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš bija piektie. Savukārt sieviešu sacensībās Elīza Tīruma bija piecpadsmitā. Posms noslēgsies svētdien ar komandu stafeti.

Kēnigszē risinās sezonas ceturtais PK posms.