Kuksiks rezultatīvākais ''Sun Devils'' zaudējumā (1)

Zaudējumu ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē piedzīvojusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 61:63 piekāpās ''USC Trojans''.

Šis "Sun Devils" vienībai bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Kuksiks spēli sāka komandas starta piecniekā un nospēlētajās 36 minūtēs guva 22 punktus (1p. 3/4, 2p. 2/4, 3p. 5/8), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas (vienu uzbrukumā), izpildīja divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, kā arī vienreiz kļūdījās.

Tikmēr uzvarētājiem Nikola Vucevičs izcēlās ar 26 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām.

Spēles pirmajā puslaikā "Sun Devils" vienībai bija arī 11 punktu pārsvars, tomēr viesi rezultāta starpību sadeldēja un mača izskaņā izcīnīja uzvaru.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti tikuši pie deviņiem panākumiem un piedzīvojuši 11 zaudējumus.