Kuksikam astoņi punkti ''Sun Devils'' uzvarā

Uzvaru ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē izcīnījusi Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 69:59 pārspēja Tulsas ''Golden Hurricane'' vienību.

Tādējādi tika pārtraukta "Sun Devils" basketbolistu divu zaudējumu sērija.

Pirmajā puslaikā mājinieki prata iekrāt 20 punktu pārsvaru (45:25). Savukārt turpinājumā ''Golden Hurricane'' vienība divreiz samazināja rezultāta starpību līdz -10, tomēr pilnībā lauzt mača gaitu neizdevās.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 gūtajiem punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Tajs Abots.

Tikmēr Kuksiks nospēlētajās 29 minūtēs guva astoņus punktus (1.p 2/2, 2p. 0/1, 3p. 2/4), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, divreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra vienu bumbu, vienreiz kļūdījās un nopelnīja divas piezīmes.

Šosezon "Sun Devils" basketbolisti izcīnījuši deviņas uzvaras un piedzīvojuši septiņus zaudējumus.