Kuksiks gūst divus punktus ''Sun Devils'' zaudējumā

Neveiksmīgu spēli ASV studentu basketbola čempionātā (NCAA) aizvadīja Latvijas basketbolista Riharda Kuksika pārstāvētā Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komanda, kas savā laukumā ar 41:55 piekāpās Stanfordas ''Cardinals'' vienībai.

Spēles pirmais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā, tādējādi pārtraukumā mājinieki devās tikai ar divu punktu deficītu (23:25), savukārt otrajā spēles daļā "Sun Devils" joprojām nespēja gūt punktus arī no labām metienu pozīcijām un piedzīvoja zaudējumu ar 41:55.

Uzvarētājiem Džošs Ovens guva 15 punktus un pievienoja 11 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Kuksiks spēlēja 21 minūti, kuru laikā guva divus punktus (2p. 1/2, 3p. 0/3), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, kā arī pārtvēra vienu bumbu un nopelnīja trīs piezīmes.

Laukuma saimnieki realizēja tikai vienu no 14 trīspunktu metieniem.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi astoņas uzvaras un piedzīvojusi sešus zaudējumus.