Jaunais hokejists Pelšs atzīmējas Gordija Hova «hat-trick» (2)

Ar vārtiem, rezultatīvu piespēli un kautiņu Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē izcēlās Latvijas uzbrucējs Kristiāns Pelšs.

Aizvadītajā mačā Pelša pārstāvētā Stoktonas «Thunder» komanda ar rezultātu 9:6 izbraukumā uzvarēja Jūtas «Grizzlies» vienību.

20 gadus vecais Pelšs precīzs bija pirmās trešdaļas 14. minūtē, izvirzot «Thunder» vadībā ar 2:1. Savukārt rezultatīvu piespēli latviešu uzbrucējs veica otrās trešdaļas sākumā, kad rezultāts kļuva 4:1 Stoktonas vienības labā.

Tikmēr piecu minūšu sodu Pelšs saņēma otrās trešdaļas vidū, kad pamanījās izkauties ar «Grizzlies» aizsargu Džošu Borousu.

Šīs sezonas piecās ECHL cīņās Pelšs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

TVNET jau ziņoja, ka Pelšu pagājušajā nedēļā no Amerikas Hokeja līgas (AHL) vienības Oklahomasitijas «Barons» nosūtīja uz «Thunder» komandu.