Andis Vārna izcīna trīs godalgas PK zonas fināla pirmajā dienā

Ceturtdien, 22.martā, Varšavā sākās Pasaules kausa Centrāleiropas zonas fināla sacensības jāšanas sportā (CSI3*-W), kurās startē trīs Latvijas sportisti – Andis Vārna, Dainis Ozols un Aleksandrs Šakūrovs. Jau pirmajā sacensību dienā trīs godalgotas vietas Latvijai izcīnīja Andis Vārna.

Startējot vidējā apļa maršrutā divās fāzēs ar šķēršļu augstumu līdz 140 cm, Vārna izcīnīja divas godalgotas vietas – otro ar ķēvi Triggu Puh (25.31 sek / 0 s.p.), bet ceturto ar ķēvi Eloisi 16 (26.20 sek / 0 s.p.). Savukārt lielā apļa ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu 145 cm sportists ar zirgu Marmoru izcīnīja 4.vietu (56.69 sek / 0 s.p.) un kvalifikācijas punktus šo sacensību galvenajam Grand Prix maršrutam, kas notiks svētdien.

Kopā Pasaules kausa Centrāleiropas zonas finālā jāšanas sportā konkūra disciplīnā startē 131 sportiskais pāris. Latviju šajās sacensībās pārstāv arī Dainis Ozols un Aleksandrs Šakūrovs.

Sacensības Polijas galvaspilsētas Varšavas Torwar arēnā notiks līdz svētdienai, kad tiks noskaidroti trīs labākie Centrāleiropas zonas jātnieki, kuri izcīnīs tiesības startēt Pasaules kausa finālā.