Kambalas un Bagatska "Jeņisej" ceturtdaļfinālam nekvalificējas (1)

Latvijas speciālista Ainara Bagatska vadītais Krievijas superlīgas klubs Krasnojarskas "Jeņisej", kuru pārstāv centrs Kaspars Kambala, otrdien izstājās no Eiropas Izaicinājuma kausa turnīra.

Turnīra otrā posma L apakšgrupas pēdējā mačā latviešu pārstāvētā vienība ar 85:94 viesos zaudēja "Banvit" klubam no Turcijas un ceturtdaļfinālam nekvalificējās.

Kambala spēli sāka starta pieciniekā, laukumā pavadot 31 minūti, kuru laikā guva 17 punktus (1p. 5/7, 2p. 6/15), izcīnīja 8 atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, divas reizes kļūdījās, kā arī trīsreiz pārkāpa noteikumus.

Aizvadītajās sešās spēlēs "Jeņisej" komanda guvu divas uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus, kas L grupas kopvērtējumā deva pēdējo - 4. vietu.