Ingrams gūst 31 punktu, sekmējot "Lakers" pirmo uzvaru ar Lebronu sastāvā

Brendons Ingrams
Brendons Ingrams Foto: AP/LETA

Brendons Ingrams ceturtdien guva 31 punktu, sekmējot Losandželosas "Lakers" uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlē. Komandai šis bija pirmais panākumus ar slaveno Lebronu Džeimsu sastāvā.

"Lakers" savā laukumā ar rezultātu 128:123 (32:39, 35:27, 28:30, 33:27) pārspēja Sakramento "Kings".

Uzvarētāju rindās 35 nospēlētās minūtēs 31 punktu iemeta Ingrams, kurš trāpīja 10 no 14 divpunktu metieniem un 11 no 15 soda metieniem.

Ingrams izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja vienu metienu un pieļāva trīs kļūdas.

Savukārt 15 nospēlētajās minūtēs Džeimss izcēlās ar 18 gūtiem punktiem, tiekot pie pirmās uzvaras "Lakers" kreklā, jo iepriekš divās pārbaudes spēlēs Losandželosa piekāpās Denveras "Nuggets". Tajās Lebrons guva 13 un deviņus punktus, arī nospēlējot 15 minūtes.

"Kings" sastāvā rezultatīvākais bija Mārvis Beglijs, kurš guva 19 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas.

Tikmēr citā pārbaudes mačā Indiānas "Pacers" ar rezultātu 110:100 (27:25, 27:23, 29:34, 27:18) pārspēja Hjūstonas "Rockets".

Uzvarētāju rindās 24 punktus guva Viktors Oladipo, bet ar 1 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās lietuvietis Domants Sabonis.

"Rockets" sastāvā Dēimss Hārdens guva 17 punktus un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, bet 16 punktus pievienoja Karmelo Entonijs.