Trinkjēri vēl neesot vienojies par Latvijas basketbola izlases vadīšanu

Andrea Trinkjēri.

FOTO: https://www.brosebamberg.de/

Pazīstamais itāļu speciālists Andrea Trinkjēri vēl neesot vienojies par Latvijas vīriešu basketbola izlases trenēšanu, pats Itālijas treneris paziņoja tviterī.

Uz Latvijas izlases galvenā trenera krēslu šobrīd ir divi pretendenti - pašmāju speciālists Roberts Štelmahers un Trinkjēri.

Otrdien sociālajā tīklā "Twitter" portāla "Eurohoops.net" žurnālists Nikos Varlass ierakstīja, ka Trinkjēri vienojies ar Latvijas Basketbola savienību (LBS) par valstsvienības trenēšanu.

Trinkjēri gan nepalika atbildi parādā un ieteica apskatniekam pārbaudīt informāciju, pirms to izziņo. "Būtu bijis labāk, ja jūs būtu pārbaudījis informāciju un vērsies pie manis. Tad būtu zinājis, ka tā nav taisnība."

Trinkjēri, kuram ir 50 gadu, iepriekšējā sezonā vadīja Serbijas komandu Belgradas "Partizan", ar kuru viņam ir līgums arī uz nākamo sezonu. "Partizan" šovasar neieguva "wild card" dalībai ULEB Eirolīgā, tādējādi Belgradas vienība nākamsezon spēlēs ULEB Eirokausā un Adrijas līgā.

Pirms darba Belgradā Trinkjēri četras sezonas vadīja Vācijas komandu Bambergas "Brose", trīs gadus pie viņa nospēlējot Jānim Strēlniekam. Pirms tam viņš sezonu strādāja Krievijas klubā Kazaņas "Unics" un Grieķijas izlasē.

Tāpat viņš karjeras laikā vadījis savas dzimtenes komandas "Triboldi", "Juvecaserta", "Veroli" un "Cantu". Eirolīgā viņš nostrādājis piecas sezonas - divas ar Kantu komandu, bet trīs ar Bambergas vienību.

Zīmīgi, ka 2009.gadā Štelmahers tobrīd Trinkjēri vadītajā "Veroli" noslēdza savas profesionāļa gaitas.

Latvijas valstsvienība nekvalificējās šā gada Pasaules kausa finālturnīram, kā rezultātā līgums ar galveno treneri Arni Vecvagaru netika pagarināts. Vecvagars par Latvijas izlases galveno treneri tika apstiprināts 2017.gada septembrī, kad viņš nomainīja ilggadējo valstsvienības stūrmani Ainaru Bagatski.

Uz augšu