Kivlenieks ielaiž vienus vārtus "Blue Jackets" uzvarā NHL pārbaudes spēle

Latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā pusspēles laikā ielaida vienus vārtus, taču tas netraucēja viņa pārstāvētajai Kolumbusas "Blue Jackets" komandai izcīnīt uzvaru.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Bufalo "Sabres" vienību, kuras pieteikumā nebija Zemgus Girgensona.

Spēles pirmo pusi jeb 29 minūtes un 27 sekundes vērtus sargāja soms Jonass Korpisalo, kurš atvairīja visus 12 metienus, bet Kivlenieks 30 minūtēs un 12 sekundēs atvairīja 16 no 17 raidītajām ripām.

Otrs latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kuram šosezon paredzēta debija NHL, nebija pieteikumā.

Tikmēr uzbrucējs Rūdolfs Balcers atzīmējās ar vienu metienu mačā, kurā Otavas "Senators" viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Toronto "Maple Leafs".

Prognozējami Vankūveras "Canucks" nometni pametis šovasar draftētais vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš nosūtīts uz Ontario Hokeja līgas (OHL) komandu Barri "Colts".