Balcers joprojām "karsts" - rekordlielā rezultativitātes sērija turpinās

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: bellevillesens.com

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers jau 12. spēlē pēc kārtas izcēlies ar rezultativitātes punktiem, kas ir Amerikas Hokeja līgas (AHL) kluba Belevilas "Senators" rekords.

"Senators" sestdien izbraukumā ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) pārspēja Toronto "Marlies" komandu, kuras sastāvā spēlē latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns.

Balcers atzīmējās ar rezultatīvu piespēli trešā perioda 14. minūtē, tobrīd panākot 3:1 par labu savai komandai.

Latvijas hokejists izpildīja 2 metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja 2 soda metienus un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

22 gadus vecais Balcers jau 12. spēlē pēc kārtas nopelnīja vismaz vienu rezultativitātes punktu, palielinot rekordlielo sēriju.

Iepriekšējais "Senators" kluba rekords piederēja Dreikam Betersonam, kuram bija 10 spēļu rezultativitātes sērija.

Zīmīgi, ka Balcers aizvadītajā mačā vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja tieši iepriekšējā rekorda autoram Betersonam.

Balcers pēc traumas izdziedēšanas AHL laukumos devies 12 mačos, kopā sakrājot 18 rezultativitātes punktus - 6 vārti un 12 piespēles.

Tikmēr "Marlies" sastāvā 22 gadus vecais Rubīns izpildīja 4 metienus pa pretinieku vārtiem, taču viņš maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rubīns šosezon AHL čempionātā 17 mačos guvis 1 vārtus, veicis 5 rezultatīvas piespēles un sakrājis pozitīvu lietderības koeficientu +4.