Kazakevičs: Jākoncentrējas pašiem uz savu sniegumu

Dainis Kazakevičs FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Par spīti ielozēšanai vienā grupā ar Fēru salām Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) Nāciju līgas grupu izlozē Amsterdamā pozitīva ir nokļūšana grupā ar četrām komandām, kas sola vairāk spēļu, un rezultāti rudenī būs atkarīgi no mums pašiem, teica Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs otrdien sarunā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) preses sekretāru.

Kazakevičs klātienē piedalījās UEFA Nāciju līgas grupu izlozē Amsterdamā un pēc izlozes pauda apmierinātību ar izlozi.

"Ar izlozes iznākumu esmu apmierināts. Pirmkārt, pozitīvi vērtēju to, ka nonācām četru komandu grupā, ka mums būs pilnvērtīgs turnīrs ar sešām spēlēm. Otrkārt, jau pirms ierašanās šeit bija skaidrs, ka, spēlējot D līgā, varbūt ne tik principiāli ir tas, ar kuriem tieši pretiniekiem būs jāspēlē. Mums šobrīd jākoncentrējas pašiem uz savu sniegumu un spēles kvalitāti, lai varētu reāli pretendēt uz uzvaru grupā," pauda treneris. "Bez šaubām grupa nav vienkārša, taču tai pat laikā Nāciju D līgā labi zinājām visus iespējamos pretiniekus. To, vai izloze būs bijusi veiksmīga, rādīs spēles rudenī un gala iznākums."

Visneērtākais no visiem pretiniekiem ir Fēru salas, ar kurām trijos mačos pie uzvaras tikt nav izdevies.

"Skaidrs, ka no loģistikas viedokļa Fēru salas nav vienkāršākais pretinieks. Arī sportiskajā ziņā ne," to apstiprināja arī Kazakevičs. "Šobrīd vēl gaidām spēļu kalendāru, lai redzētu, kā viss "saliksies", taču galvenais mums ir koncentrēties savai spēles kvalitātei, nevis pretiniekiem. Ja paši būsim maksimāli gatavi rudens spēlēm, visam jābūt kārtībā," norādīja treneris.

Kā ziņots, UEFA Nāciju līgas grupu izlozē Latvijas valstsvienība pretiniekos ieguva Fēru salas, Andoru un Maltu. Visas grupu turnīra spēles tiks aizvadītas šī gada septembrī, oktobrī un novembrī.

Uz augšu
Back