Ar Covid-19 saslimusi Putina preses sekretāra sieva, 2006. gada olimpiskā čempione

Tatjana Navka.

FOTO: Reuters / Scanpix

Inficēšanās ar koronavīrusu noteikta 2006.gada Olimpiādes čempionei daiļslidošanā Tatjanai Navkai, kura ir Vladimira Putina preses sekretāra Dmitrija Peskova sieva, vēsta portāls "insidethegames.biz".

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs jau iepriekš paziņoja, ka inficējies ar koronavīrusu.

Otrdienas vakarā savā "Instagram" kontā ierakstu publicēja arī Peskova sieva Navka, kura atklāja, ka arī viņa ir inficējusies ar vīrusu. Pati Navka sarunā ar Krievijas medijiem atklāja, ka vīrusu, visticamāk, ieguvusi no sava vīra.

"Vīrusa pirmie simptomi tika konstatēti laicīgi, tāpēc veiktas visas nepieciešamās darbības, lai veselības riskam nepakļautu sev tuvos," vēsta 2006.gada Olimpiādes uzvarētājas ieraksts. "Es jau atkopjos. Temperatūras nav, klepus arī ne, pat antibiotikas nelietoju."

"Mana vīra situācija ir nedaudz sarežģītāka, taču mūsu ārsti profesionāli dara savu darbu. Viss tiek kontrolēts."

Navka ne vien svinēja uzvaru 2006.gada Olimpiādē, bet 2014.gadā arī bija Soču olimpisko spēļu patronese.

Līdz šim Krievijā ar koronavīrusu inficējušies aptuveni 242 000 cilvēku, kas ir trešais lielākais saslimšanas gadījumu skaits aiz ASV un Spānijas. Dzīvību no vīrusa valstī jau zaudējuši vairāk nekā 2200 personu.

Uz augšu