Video UEFA Čempionu līgas titulētākā komanda "Real" cieš fiasko

Spānijas futbola klubs Madrides "Real", kas UEFA Čempionu līgā triumfējis 13 reizes, trešdien cieta negaidītu zaudējumu šis sezonas turnīra ievadā.

B apakšgrupas mačā "Real" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:3) piekāpās Ukrainas klubam Doņeckas "Shakhtar".

Ukrainas čempionvienība Madridē ieradās bez 13 spēlētājiem, kuri nevarēja komandai palīdzēt pozitīva Covid-19 testa dēļ.

Pirmajā puslaikā uzvarētāju labā vārtus guva brazīlietis Tete (29. minūte) un Izraēlas futbolists Manors Solomons (42. minūte).

Spēles 33. minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja "Real" franču aizsargs Rafaels Varāns.

Otrajā puslaikā Madridei divus vārtus izdevās atspēlēt. 54. minūtē precīzs bija horvāts Luka Modričs, bet piecas minūtes vēlāk izcēlās brazīlietis Vinisiuss Žuniors.

"Real" labā vēl vienus vārtus mača kompensācijas laika otrajā minūtē guva Federico Valverde, taču viņam videoatkārtojumā tika konstatēts aizmugures stāvoklis.

"Real" vienībai šajā mačā ceļgala traumas dēļ nevarēja palīdzēt komandas kapteinis un aizsardzības balsts spānis Serhio Ramoss.

Otrā grupas mačā Milānas "Inter" spēlēja 2:2 (0:0) ar Menhengladbahas "Borussia".

Mājiniekiem abus vārtus mača 49. un 90.minūtē guva Romelu Lukaku, bet viesiem 63.minūtē izcēlās Rami Bensebaini un 84.minūtē - Jonass Hofmans.