Video Noskaties: Šmits "uzliek uz plakāta" Eirolīgas zvaigzni

Latviešu basketbolists Rolands Šmits piektdien guva četrus punktus ULEB Eirolīgas 13. kārtas spēlei, palīdzot "Barcelona" komandai uzvarēt un nosargāt līderpozīciju kopvērtējuma tabulā.

Barselonas komanda savā laukumā ar rezultātu 87:71 (23:15, 16:28, 21:18, 27:10) uzvarēja Milānas "AX Armani Exchange Olimpia".

Šmits šajā spēlē laukumā pavadīja 11 minūtes un 28 sekundes, grozā raidot savu vienīgo divpunktu metienu un abus "sodiņus", bet nerealizējot vienīgo tālmetienu. Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izprovocēja vienu piezīmi un iekrāja septiņus efektivitātes koeficienta punktus.

Trešajā ceturtdaļā Šmits trieca bumbu pāri Itālijas komandas zvaigznei Luidži Datomem, kurš 2017. gadā kļuva par Eirolīgas čempionu.

"Barcelona" ar desmit uzvarām 13 spēlēs saglabā pirmo vietu kopvērtējumā, bet milānieši ar septiņiem panākumiem ir septītie.