Miloševičs un Pertija - labākie futbola virslīgā martā un aprīlī

Stefans Miloševičs FOTO: Jānis Līgats/optibetvirsliga.com

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par "Optibet" futbola virslīgas sezonas marta un aprīļa labāko spēlētāju atzīts "Riga FC" uzbrucējs Stefans Miloševičs no Melnkalnes, vēsta līga.

Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems "Valmiera FC" pārstāvis Tamazs Pertija no Gruzijas.

LFF Treneru padome un biedrība "Latvijas Futbola Virslīga" šoreiz bija izvirzījusi 5 kandidātus mēneša labākā spēlētāja balvai:

  • Stefanu Miloševiču ("Riga FC"),
  • Junusa Muritalu (FK "Metta"),
  • Raimondu Krolli ("Valmiera FC"),
  • Daisuke Jokotu ("Valmiera FC")
  • Artūru Zjuzinu (RFS).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs viens no "Riga FC" līderiem Miloševičs. 24 gadus vecais Melnkalnes uzbrucējs šobrīd ir čempionāta rezultatīvākais futbolists ar 11 vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Marta - aprīļa mēnešos viņš ar precīziem sitieniem izcēlās piecas reizes, kā arī veica divas rezultatīvas piespēles.

Mēneša labākie Miloševičs un Pertija tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram", savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Uz augšu
Back