Anglijas futbola premjerlīgā nedēļas laikā vairāk nekā simts Covid-19 inficēto

Futbols (ilustratīvs attēls) FOTO: Reuters/ScanPix

Anglijas futbola premjerlīgā nedēļā no 20. līdz 26.decembrim reģistrēti 103 pozitīvi Covid-19 testi starp spēlētājiem un pārējiem komandu locekļiem.

Vienu nedēļu iepriekš tika saņemti 90 Covid-19 pozitīvi testi, kas bija lielākais gadījumu skaits kopš tika sākta regulāra testēšana 2020.gadā. 103 pozitīvi gadījumi ir jauns augstākais rādītājs.

Decembrī pagaidām ir pārceltas 15 premjerlīgas spēles.

"Līga pašlaik var apstiprināt, ka aizvadītajā nedēļā tika veikti 15 186 Covid-19 testi, no kuriem 103 bija pozitīvi," teikts Anglijas premjerlīgas paziņojumā.

Neskatoties uz pieaugošo Covid-19 gadījumu skaitu un pārceltajām spēlēm, līga negrasās priekšlaicīgi mainīt spēļu kalendāru un pēc klubu sapulces pagājušajā nedēļā pavēstīja, ka gadījumā, ja katra vienība uz spēli var pieteikt 13 laukuma spēlētājus un vārtsargu, tad mačam ir jānotiek.

Svētdien tika aizvadītas sešas spēles 19.kārtā ar skatītājiem tribīnēs. Pagaidām premjerlīgas mačus var apmeklēt visi, kam ir vakcinācijas apliecinājums vai negatīvs tests, kas veikts 48 stundas iepriekš, un nav ieviesti nekādi papildu ierobežojumi.

Turnīra tabulas līderpozīcijās ar 47 izcīnītiem punktiem 19 spēlēs ir Mančestras "City", par vienu pozīciju zemāk ar 41 punktu 18 mačos atrodas "Liverpool", bet labāko trijnieku ar tādu pašu punktu skaitu noslēdz "Chelsea".

Uz augšu
Back