Video Bertāns atgriežas laukumā ar diviem "slam dunk"

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Dāvis Bertāns svētdien atgriezās laukumā pēc trīs spēļu pārtraukuma un palīdzēja Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 114:100 pārspēja Jūtas "Jazz", sagādājot pretiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Bertāns laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā viņš guva sešus punktus (2p. 2/3, 3p. 0/1, soda metieni 2/2), izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu bumbu.

Latvijas basketbolists ceļgala traumas dēļ izlaida iepriekšējos trīs mačus. Atgriešanās laukumā latvietim notikusi ar punktu gūšanu sev neraksturīgā veidā - bumbas triecieniem grozā no augšas.

"Mavericks" labā 32 punktus guva Luka Dončičs (3p. 4/7), 23 pievienoja Redžijs Bulloks (3p. 7/11), bet Džeilens Bransons iemeta 22 punktus (3p. 2/4).

Dalasas komanda realizēja 50% tālmetienu - 17 no 34.

"Jazz" rindās ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Rūdjs Gejs.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Mavericks" ar 46 uzvarām un 29 zaudējumiem ieņem ceturto vietu, bet "Jazz" ir vienu pozīciju zemāk (45-30).