Foto ⟩ Ekspluatācijā nodots "Daugavas" stadiona izbīdāmais jumts

Ekspluatācijā nodots "Daugavas" stadiona izbīdāmais jumts virs pirmā līmeņa rietumu tribīnēm, kas ļaus izpildīt Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) stadionu klasifikācijas prasības, tai skaitā attiecībā uz apjumtām mediju sēdvietām, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF). 

Projekta realizēšanu pārraudzīja LFF, piesaistot tam atsevišķu UEFA finansējumu. Pērn starp LFF un VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" tika noslēgts līgums par abu pušu sadarbošanos jumta izbūvē, bet par LFF partneri jumta būvniecībā tika apstiprināts SIA "Juminiks Ltd".

"Šie uzlabojumi "Daugavas" stadionā ir apliecinājums veiksmīgajai sadarbībai starp LFF un stadiona vadību, kā arī lieliski paveiktajam būvnieku darbam. Paldies mūsu partneriem par uzticību un augsto iesaistes līmeni, lai šo jau ilgāku laiku loloto vajadzību mēs padarītu par realitāti. Esam priecīgi, ka šī futbola un sporta mītne ir kļuvusi līdzjutējiem vēl ērtāka un draudzīgāka," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko.

3. un 6. jūnijā "Daugavas" stadions uzņems Latvijas nacionālās izlases pirmās spēles jaunajā UEFA Nāciju līgas ciklā pret Andoru un Lihtenšteinu.

Šie ieguldījumi "Daugavas" stadiona pilnveidošanā pietuvinās to ceturtās jeb augstākās UEFA kategorijas iegūšanai, vēsta LFF.

Uz augšu
Back