Oficiāli: "Zemgalei"/LLU pievienojas ģenerālmenedžeris Edgars Buncis

TVNET Sports
Oficiāli: "Zemgalei"/LLU pievienojas ģenerālmenedžeris Edgars Buncis
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Edgars Buncis
Edgars Buncis Foto: Paula Čurkste/LETA

Līdz ar hokeja kluba "Zemgale"/LLU uz trim gadiem parakstīto līgumu ar Somijas "Mestis" līgu, klubam pievienojies Edgars Buncis, kurš ieņems ģenerālmenedžera amatu un palīdzēs gan klubam, gan tā spēlētājiem atrast un īstenot jaunus profesionālos izaicinājumus, paziņojumā medijiem informē komanda.

"Edgars Buncis Latvijas hokeja menedžmentā ir viens no zinošākajiem cilvēkiem ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskā mērogā, labi pārzina gan administratīvo darbu, gan sportistu aģentu vidi, tādēļ viņa pievienošanos mūsu klubam uzskatu par vērtīgu, uz ilgtermiņa attīstību vērstu ieguvumu," pastāstīja HK "Zemgale"/LLU direktors Aivars Zeltiņš.

Ģenerālmenedžera amatu kā izaicinājumu uztver arī E.Buncis, kurš "Zemgale"/LLU un "Mestis" sadarbību vērtē kā jaunu elementu Latvijas hokeja piramīdas pilnveidošanā. "Ļoti pozitīvi vērtēju Aivara Zeltiņa un "Zemgale"/LLU ambīcijas un mērķtiecību, lai palīdzētu jaunajiem hokejistiem tieši tajā brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams, un esmu gatavs ar savu darbu palīdzēt mērķu sasniegšanā," tā E.Buncis.

Jaunajā sezonā "Zemgale"/LLU spēlēs Somijas "Mestis" līgā, Latvijas virslīgā jeb "Optibet" hokeja līgā (OHL) un Kontinentālajā kausā, tādēļ spēlētāju soliņš būs krietni garāks, un arī kluba budžets būs trīs reizes lielāks, nekā spēlējot tikai Latvijā.

"Protams, ka spēlētāju vidū būs lielas izmaiņas, salīdzinot ar pagājušo sezonu. Pamatā balstīsimies uz tiem hokejistiem, kuri jau ir vai būs Latvijas izlasēs dažādos vecuma posmos. Tiks piesaistīti arī tādi hokejisti, kuriem, iespējams, nav bijušas iespējas sevi apliecināt. Pagaidām konkrētus uzvārdus nesaukšu, jo process vēl notiek, vien varu apliecināt, ka veidosim motivētu un spēcīgu komandu, lai sasniegtu augstus rezultātus," piebilst A.Zeltiņš.

Kluba direktors informē, ka galvenā trenera amatā arī jaunajā sezonā turpinās strādāt Artis Ābols, kuram palīdzēs Artūrs Āboliņš un Igors Ļebedevs. Jau iepriekšējā sezonā komandai pievienojās video treneris Pēteris Groms, savukārt hokejistu fiziskā sagatavotība būs Roberta Opaleva atbildība.

Tā kā ikvienas komandas būtisks dzinulis labākai spēlei laukumā ir līdzjutēju atbalsts, gan A.Zeltiņš, gan E.Buncis skatītājiem jaunajā sezonā sola dinamiskāku un vēl interesantāku spēli. "Esmu pārliecināts, ka 26 "Mestis" līgas spēles, kas notiks Jelgavas Ledus hallē, pulcēs pilnas tribīnes un ļaus līdzjutējiem sajust dinamisku profesionālā hokeja "garšu". Lai atvieglotu dzīvi skatītājiem, nodrošināsim iespēju laicīgi iegādāties biļetes, nestāvot garās rindās pie kases pirms spēles," tā A.Zeltiņš.

Šomēnes "Zemgale"/LLU uz trim gadiem parakstīja līgumu ar otru spēcīgāko Somijas līgu "Mestis", kurā starp 14 komandām aizvadīs četru apļu turnīru, kopumā - 52 spēles regulārajā čempionātā. Pirmo spēli jelgavnieki aizvadīts 30. septembrī, kad savā laukumā uzņems "Peliitat" vienību. Gatavošanos "Mestis" čempionātam jelgavnieki uzsāka jūlija vidū. No 18. līdz 28. jūlijam "Zemgale"/LLU aizvadīja treniņnometni Madonā, bet ledus nodarbības sāka augusta sākumā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu