"Real" izcīna trešo uzvaru trīs spēlēs Čempionu līgā

Madrides "Real" futbolists Džūds Belingems
Madrides "Real" futbolists Džūds Belingems Foto: Reuters/Scanpix

Madrides "Real" futbolisti otrdien izcīnīja trešo panākumu UEFA Čempionu līgas spēlē, kamēr citā C apakšgrupas mačā pie panākuma tika "Napoli".

"Real" viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja "Braga" no Portugāles.

Madridieši guva pirmos vārtus jau 16.minūtē, kad pēc Vinisiusa Žuniora piespēles mājinieku vārtos bumbu raidīja Rodrigu. Otrajā puslaikā pārsvaru dubultoja Džūds Belingems, pie vēl vienas rezultatīvas piespēles tiekot Vinisiusam Žunioram.

Divas minūtes vēlāk mājiniekiem izdevās atgūt vienus vārtus, precīzam esot Alvaro Dhalo, taču atlikušajā spēles laikā vārti vairs netika gūti, "Real" tiekot pie trešā panākuma.

Citā mačā "Napoli" izbraukumā ar 1:0 (0:0) uzvarēja Berlīnes "Union" futbolistus.

Vienīgie vārti mačā tika gūti 65.minūtē, kad Berlīnes komandas vārtsargu pārspēja Džakomo Raspadori.

C apakšgrupā "Real" ar deviņiem punktiem trīs mačos ieņem pirmo vietu, "Napoli" ar sešiem punktiem ir otrā, "Braga" izcīnījusi trīs punktus, kamēr "Union" pie punktiem nav tikusi.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.