"Copenhagen" iekļūst Čempionu līgas "play-off", Mančestras "United" pēdējā vieta grupā

"Copenhagen" futbolisti
"Copenhagen" futbolisti Foto: EPA/Scanpix

"Copenhagen" futbolisti otrdien Čempionu līgas spēlē sakāva tiešo konkurenti Stambulas "Galatasaray" un sasniedza "play-off".

A grupas mačā Kopenhāgenas komanda savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja "Galatasaray".

Mājinieki guva vārtus spēles 58.minūtē, kad pēc Eliasa Ašuri piespēles uz vārtu priekšu no tuvas distances viesu vārtsargu pārspēja Lukass Leragers.

Piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Leragers nopelnīja dzelteno kartīti, bet pēdējā minūtē viņš tika pie vēl viena dzeltenā "plākstera", atstājot laukuma saimniekus mazākumā. Kompensācijas laikā Stambulas komandai bija iespēja izraut neizšķirtu, taču "Copenhagen" vārti palika neieņemti.

Citā A grupas spēlē Minhenes "Bayern", kas jau pirms tam bija nodrošinājusi vietu "play-off", izbraukumā ar 1:0 (0:0) uzvarēja Mančestras "United", Anglijas klubam noslēdzot savu sezonu Eirokausos.

Mača 70.minūtē Harijs Keins pretinieku soda laukumā piespēlēja Kingslijam Komanam, kurš raidīja bumbu garām Mančestras vienības vārtsargam, izvirzot vadībā "Bayern" ar 1:0.

A grupā "Bayern" ir izcīnījusi 16 punktus, "Copenhagen" tikusi pie astoņiem punktiem, "Galatasaray", kas sezonu turpinās Eiropas līgas "play-off", sakrājusi piecus punktus, kamēr "United" - četrus punktus.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā. Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.