Gatis Kreceris

Balcers gūst vārtus Šveices čempionāta spēlē

Rūdolfs Balcers. Ilustratīvs attēls
Rūdolfs Balcers. Ilustratīvs attēls Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien guva vārtus Šveices hokeja līgas (NL) spēlē un sekmēja Cīrihes "Lions" uzvaru.

Šveices čempioni viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pārspēja "Davos" vienību.

Balcers vārtus guva spēles ceturtajā minūtē, kad pēc partnera piespēles no aizvārtes izcēlās ar precīzu raidījumu no iemetienu apļa. Latvietis šajā cīņā uz ledus bija 17 minūtes un 17 sekundes, četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Balcers bija vienīgais no Latvijas hokejistiem, kas svētdien devās laukumā NL mačos. Ar 20 punktiem deviņos mačos "Lions" ir turnīra līdere.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta Cīrihes "Lions", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja "Lausanne" hokejistus.