Kuksiks rezultatīvākais ''Sun Devils'' uzvarā

Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks guva 15 punktus, kas ASV studentu basketbola čempionāta (NCAA) spēlē viņa pārstāvētajai Arizonas štata universitātes "Sun Devils" komandai palīdzēja savā laukumā ar 56:50 pārspēt Ziemeļkarolīnas ''A&T Aggies''.

Otrajā puslaikā mājinieki vēl atradās iedzinējos ar -12, taču mazāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Kuksiks guva svarīgus trīs punktus, izvirzot savu komandu vadībā (53:50).

Uzvarētājiem Trents Lokets guva 12 punktus.

Tikmēr Kuksiks spēlēja 28 minūtes, kuru laikā guva 15 punktus (1p. 1/1, 2p.1/2, 3p. 4/8), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, izpildīja divas rezultatīvas piespēles, pārķēra vienu bumbu un vienreiz pārkāpa noteikumus.

"Sun Devils" šosezon izcīnījusi septiņas uzvaras un piedzīvojusi četrus zaudējumus.