ASV pārliecinoši uzvar slovēņus (6)

Pasaules čempionāta B apakšgrupas otrajā spēlē zaudējumu piedzīvojusi Slovēnijas izlase, kas ar 1:5 piekāpās ASV hokejistiem. Trīs vārtus amerikāņu labā guva Fils Kesels.

Slovēņi spēli sāka ļoti aktīvi, divas reizes iegūstot tiesības spēlēt skaitliskajā vairākumā, kur izveidoja vairākus bīstamus momentus pie ASV vārtiem, tomēr rezultātu nespēja atklāt. Pirmās trešdaļas vidū ar precīzu metienu skaitlisko pārsvaru izmantoja Patriks Keins un tie arī palika vienīgie vārti periodā.

Otrās trešdaļas sākumā īsā laikā ar diviem precīziem metieniem vairākumā izcēlās Fils Kesels, panākot 3:0 amerikāņu labā, bet 16. minūtē Slovēnijas līderis Anže Kopitars vienus vārtus vēl atspēlēja.

Spēles pēdējā cēliena sākumā Deivids Būts atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, savukārt perioda vidusdaļā savu "hat-trick" sasniedza Kesels, panākot spēles beigu rezultātu - 5:1 par labu ASV hokejistiem.