«Barons/LDz» BBL spēlē Somijā graujoši zaudē «Pyrinto»

BNS

«Barons/LDz», pēdējā ceturtdaļā gūstot tikai trīs punktus, otrdien Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlē Somijā ar 53:83 zaudēja Tamperes «Pyrinto».

Pirms pēdējām desmit minūtēm «Barons» zaudēja tikai ar 50:51, taču atlikušajā laikā guva vien trīs punktus, kamēr pretinieki 32.

BBL pamatturnīra A grupā «Barons/LDz» piedzīvoja piekto zaudējumu deviņās spēlēs un otro pēc kārtas. Rezultatīvākais ar 25 punktiem šajā spēlē bija Kaspars Kambala, kurš izcīnīja arī astoņas atlēkušās bumbas.

«Pyrinto» šī bija trešā uzvara pēc kārtas un piektā desmit spēlēs.

«Pyrinto» - «Barons/LDz» 83:53 (26:10, 11:12, 14:28, 32:3)

Rezultatīvākie: Džeksons 16, Venerbergs 11, Lehto 9 - Kambala 25+8 AB, Gliebovs 9