Rīgas basketbola pirmā uzvara

Pirmo uzvaru FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa turnīrā ir izcīnījis basketbola klubs "BK Rīga05", kas šodien savā laukumā guva virsroku pār Islandes čempionvienību "Keflavik SC".

Spēles pirmajā puslaikā cīnoties ar sīkstu ziemeļnieku pretestību, trešajā ceturtdaļā Rīgas basketbolisti veica izšķirošo izrāvienu un ar 99:81 izcīnīja pirmo uzvaru turnīrā.

Pa ceturtdaļām - 20:16, 26:28, 24:14, 29:23.

Tas bija "BK Rīga05" pirmais panākums starptautiskajā arēnā.

Pēc galvenā trenera Raimonda Miglinieka demisijas komandu šajā spēlē vadīja Latvijas sieviešu izlases bijušais treneris Raivo Otersons.

Ar vienu uzvaru divās spēlēs Rīgas basketbola klubs C grupā tagad ieņem otro vietu aiz Somijas čempioniem "Lappennranta", kuriem zaudēja pirmajā spēlē izbraukumā.