Bērziņa četrinieku ekipāžai bronza Eiropas kausa posmā

Ralfs Bērziņš

FOTO: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas bobsleja pilots Ralfs Bērziņš svētdien Kēnigszē trasē Vācijā izcīnīja dalītu trešo vietu Eiropas kausa ceturtā posma otrajās četrinieku sacensībās, kamēr olimpiskais čempions Oskars Melbārdis bija desmitajā pozīcijā.

Bērziņš, startējot kopā ar stūmējiem Māri Priekuli, Reini Nunguru un Dāvi Spriņģi pirmajā braucienā bija sestie, bet otrajā uzrādīja ceturto ātrāko laiku. 

Abos braucienos ātrākā bija vācieša Jonasa Januša ekipāža, kurai Bērziņš divu braucienu summā zaudēja 0,22 sekundes, bet no otro pozīciju izcīnījušā krieva Dmitrija Popova viņš atpalika 0,06 sekundes. Bērziņš trešo vietu dalīja ar šveicieti Timo Rēneru.

Tikmēr Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Edgaru Nemmi un Edgaru Pirogu braucienos uzrādīja devīto un astoto rezultātu, kas summā deva desmito vietu. Viņa kvartets uzvarētājam zaudēja 0,48 sekundes.

Startā Bērziņa ekipāžai braucienos bija trešais un astotais labākais laiks, bet Melbārdim - piektais un 11. rezultāts.

Kopumā sacensībās startēja 22 ekipāžas.

Jau ziņots, ka piektdien divnieku sacensībās uzvaru izcīnīja Melbārža un Dambja divnieks, tikmēr Bērziņa un Spriņģa ekipāža izcīnīja devīto vietu. Sestdien četriniekos Melbārdis bija septītais, bet Bērziņš - devītais.

Melbārdis sacensību apritē atgriezās novembra beigās, kad izcīnīja otro vietu Eiropas kausa pirmajās divnieku sacensībās

Eiropas kausu sezona nākamā gada 13.janvārī turpināsies Siguldā, bet pēc tam sportisti dosies uz Insbruku.

Olimpiskais čempions Oskars Melbārdis līdz Jaunajam gadam startēs Eiropā un pēc tam ar treneri lems par Latvijas izlases sastāvu startiem pasaules un Eiropas kausa sacīkstēs janvārī un februārī.

Uz augšu