Hermane trešo reizi triumfē pasaules čempionātā skeletonā (1)

Tīna Hermane
Tīna Hermane Foto: Reuters/ScanPix

Par pasaules čempioni skeletonā trešo reizi dāmām sestdien Vācijā tika kronēta mājiniece Tīna Hermane.

Hermane pēc trešā brauciena līderei šveicietei Marinai Gilardoni zaudēja 0,66 sekundes, bet ceturtā piegājienā spēja izraut 0,22 sekunžu pārsvaru pār konkurenti, izcīnot zeltu.

Hermane pēdējā braucienā sasniedza jaunu trases rekordu.

Gilardoni ieguva sudrabu un par 1,21 sekundi apsteidza Austrijas sportisti Janīnu Floku.

Aiz vadošā trijnieka finišēja mājiniece Žaklīna Lelinga, piekto pozīciju ieguva Jeļena Ņikitina, bet sešinieku noslēdza vēl viena vāciete Sofija Grībela.

Latvijas pārstāve Dārta Zunte savā debijas pasaules čempionātā ierindojās, pēdējā, 28. vietā. Viņa pie ceturtā brauciena netika.

Kopumā pasaules čempionāta startēja 28 skeletonistes.

No Latvijas sportistēm šosezon labākos rezultātu sasniedza Endija Tērauda, bet Zunte veiksmīgāk nostartēja tieši Altenbergā, kur Eiropas kausa sacensībās izcīnīja divas sestās vietas.

Sacensībām vīriešiem Martins Dukurs ieņēma ceturto vietu un pirmo reizi kopš 2019. gada palika bez medaļas, kamēr Tomass Dukurs bija septītajā pozīcijā.