UEFA rudens izlašu logā plāno iekļaut trīs, nevis divas spēles

Latvijas izlases futbolisti

FOTO: Sanita Sparāne (Latvijas Futbola federācija)

Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) apsver iespēju rudenī gaidāmajā izlašu pārtraukumā iekļaut trīs, nevis divas spēles kā tas bija līdz šim.

UEFA šādu lēmumu apsver, jo Covid-19 vīrusa straujā izplatība liedza pavasarī izlasēm pulcēties uz savstarpējiem dueļiem.

Ziņu aģentūra DPA vēsta, ka UEFA septembrī, oktobrī un novembrī gaidāmajos izlašu logos plāno iekļaut trīs, nevis divas spēles. To gan nebūs viegli paveikt, jo Covid-19 vīrusa dēļ vēl nav izspēlēta 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācija, tāpat izlasēm plānotas draudzības spēles, bet rudenī vēl gaidāms arī Nāciju līgas uznāciens.

UEFA pagājušajā mēnesī pārcēlusi 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru uz nākamo gadu.

Eiropas čempionāta finālturnīram no 12.jūnija līdz 12.jūlijam bija jānotiek 12 Eiropas valstu pilsētās. Šobrīd tiek piedāvāts, ka turnīrs notiks nākamgad no 11.jūnija līdz 11.jūlijam.

Nākamā gada vasarā jānotiek arī UEFA Nāciju līgas finālturnīram, kā arī U-21 čempionātam un meistarsacīkstēm sievietēm.

Eiropas čempionāta finālturnīrs iecerēts Eiropas valstu 12 pilsētās (Londonā, Minhenē, Romā, Baku, Sanktpēterburgā, Bukarestē, Amsterdamā, Dublinā, Bilbao, Budapeštā, Glāzgovā, Kopenhāgenā).

Pusfināla un finālspēles paredzēts aizvadīt Vemblija stadionā. Šis būs tikai otrais Eiropas čempionāts, kurā piedalīsies 24 izlases.

Uz augšu