Latvijas futbola izlase oktobrī Podgoricā aizvadīs pārbaudes spēli

Latvijas izlases futbolisti

FOTO: Latvijas Futbola federācija

Latvijas Futbola federācija (LFF) pieņēmusi Melnkalnes piedāvājumu šī gada martā paredzēto, bet Covid-19 dēļ pārcelto pārbaudes spēli starp abām valstsvienībām aizvadīt 7. oktobrī Podgoricā, vēsta LFF.

Līdz ar to galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītajai komandai plānojas ļoti saspringts spēļu grafiks oktobrī, jo septiņās dienās jāaizvada trīs mači, veicot vairākus pārlidojumus.

Kazakevičam šī būs debijas spēle Latvijas valstsvienības galvenā trenera amatā.

Pēc 7. oktobra spēles Melnkalnē mūsu valstsvienība dosies uz UEFA Nāciju līgas izbraukuma maču Fēru salās (10. oktobris), bet pēc tam Latvija vēl vienā Nāciju līgas spēlē mājās uzņems Maltas futbolistus (13. oktobris).

"Būs ļoti svarīgi saplānot treniņnometnes grafiku, lai maksimāli izmantotu visas iespējas. Treniņu iespēju starp spēlēm nebūs daudz, tikai pirmsspēles treniņi, tāpēc mums būs labi jāpaveic mājas darbs, komunicējot ar spēlētājiem pirms treniņnometnes," norāda Kazakevičs.

Attiecībā uz skatītāju klātbūtni šajā spēlē tiek gaidīts UEFA lēmums par starptautisko maču sanitāro protokolu, kā arī Melnkalnes valdības pozīcija attiecīgajā jautājumā.

Ar Melnkalni Latvijas izlase tiktāl spēlēja vienu reizi, pārbaudes spēlē 2012. gadā piedzīvojot neveiksmi ar 0:2.

Par vēl vienu Latvijas nacionālās izlases pārbaudes maču rudens starptautisko spēļu logā novembrī sarunas vēl turpinās.

Uz augšu