Bertāna un Pasečņika komandas biedrs Bīls dalījies ar stāstu par negodīgo policijas attieksmi

Bredlijs Bīls

FOTO: AFP/SCANPIX

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašintonas "Wizards" līderis ASV basketbolists Bredlijs Bīls dalījies ar stāstu par nepatīkamu pieredzi saskarsmē ar policiju, vēsta "The Los Angeles Times".

"Reiz mani apturēja policijas ekipāža un veica neatļautu mašīnas pārmeklēšanu. Viņš [policists] teica, ka manas mašīnas logu tonējums ir pārāk tumšs. Laikam tas viņam deva iemeslu pārmeklēt manu auto. Es, mana sieva un draugs izkāpām ārā no mašīnas un apsēdāmies uz betona apmales," atceras Bīls.

Slavenais basketbolists vaicājis policistam, vai viņš drīkst uzvilkt sava džempera kapuci, jo redzēja, ka notikuma vietai citi autovadītāji brauc garām, samazinot ātrumu. Līdz ar to Bīls nodomāja, ka kāds no garāmbraucējiem viņu var arī nofilmēt.

"Viņš atbildēja: "Kas tu esi? Ko tu dari?" Es atbildēju: "Ser, jūs redzējāt manu vadītāja apliecību. Es ceru, ka jūs zināt, ka mani sauc Bredlijs Bīls un es spēlēju basketbolu Vašingtonas "Wizards" sastāvā." Un tad saruna aizgāja šķērsām. Viņš man vaicāja, cik es pelnu," stāsta Bīls.

NBA spēlētāja karjerā Bīls nopelnījis vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru pirms nodokļu nomaksas. Šosezon 28 gadus vecā basketbolista alga ir apmēram 27 miljoni dolāru pirms nodokļiem.

Sarunas turpinājumā basketbolists uz policista visnotaļ nepieklājīgo jautājumu atbildēja līdzīgā tonī, kas, visticamāk, arī radīja tālākus pārpratumus.

"Policista kungs, es negribu izklausīties pēc gudrinieka, bet domāju, ka pelnu vairāk nekā jūs, uz ko viņš atbildēja: "Es tavu pēcpusi varu arestēt šeit un tagad. Es sagraušu tavu reputāciju, un pirmdienas rītā tu būsi "SportsCenter" ziņās." Par ko? Tam vajadzēja būt parastam sodam," sacīja basketbolists.

"Tā vietā man lika pamest mašīnu, tā tika pārmeklēta un man tika draudēts ar arestu. Ne jau tāpēc, ka viņš atrada ko neatļautu. Ne jau tāpēc, ka es izdarīju ko pretlikumīgu. Bet gan tāpēc, ka viņš to var! Ar tādiem atgadījumiem mums ir jāsaskaras. Jāsaka, ka man tomēr paveicās, jo viņš mani atlaida, nevis ielika cietumā," noslēgumā sacīja Bīls.

"Wizards" līderis šosezon vidēji spēlē izcēlies ar 30,5 punktiem, kas ir otrs labākais rādītājs visā līgā, kā arī viņš izpildījis 6,1 rezultatīvu piespēli un izcīnījis 4,2 atlēkušās bumbas pie groziem.

Uz augšu