Strēlnieks un Timma rezultatīvi Maskavas derbijā; Bertāns nespēlē

Jānis Strēlnieks
Jānis Strēlnieks Foto: cskabasket.com

Latvijas basketbolisti Jānis Strēlnieks un Jānis Timma pirmdien spēlēja rezultatīvi Krievijas galvaspilsētas Maskavas divu klubu CSKA un "Himki" savstarpējā pārbaudes spēlē, bet Dairis Bertāns laukumā nedevās.

Strēlnieka pārstāvētā CSKA ar rezultātu 101:71 (26:26, 35:23, 14:15, 29:7) pārspēja "Himki" vienību, kurā spēlē Timma un Bertāns.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija amerikānis Maiks Džeimss, kurš guva 25 punktus, bet cits ASV basketbolists Vils Klaibērns pievienoja 19 punktus.

Strēlnieks laukumā pavadīja 23 minūtes un 50 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks CSKA komandā. Viņš guva 13 punktus (2p. 5/5, 3p. 1/5).

Latviešu saspēles vadītājs veica trīs rezultatīvas piespēles, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un pārtvēra vienu bumbu.

Strēlnieks spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, bet Timma devās laukumā "Himki" starta piecniekā.

Timma nospēlēja 29 minūtes un 41 sekundi, sev atvēlētajā laikā izceļoties ar 14 punktiem (2p. 0/1, 3p. 4/10, soda metieni 2/2).

Latvijas basketbolists izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva trīs kļūdas un pārtvēra vienu bumbu.

"Himki" sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija amerikānis Devins Bukers.

Bertāns bija pieteikts šim mačam, taču viņš laukumā nedevās. Kā vēsta "Himki" klubs, Latvijas basketbolistam ir neliels savainojums.