"Lakers" uzbrucējs Deiviss sasniedzis karjeras antirekordu

Entonijs Deiviss
Entonijs Deiviss Foto: AFP

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas "Lakers" uzbrucējs Entonijs Deiviss Rietumu konferences finālsērijas trešajā mačā sasniedza karjeras antirekordu.

27 gadus vecais Deiviss trešajā Rietumu konferences finālsērijas spēlē laukumā pavadīja gandrīz 43 minūtes, kuru laikā guva 27 punktus un izcīnīja tikai divas atlēkušās bumbas.

"Lakers" mačā zaudēja Denveras "Nuggets" ar 106:114, sērijā līdz četrām uzvarām saglabājot vadību ar 2-1.

Divas izcīnītās atlēkušās bumbas ir Deivisa karjeras antirekords. Līdz šim viņš nevienā mačā, kurā laukumā pabija vismaz 30 minūtes, nebija izcīnījis tik maz bumbu zem groziem.

"Lakers" rindās Lebrons Džeimss izcēlās ar "triple-double" - 30 punkti, 10 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles.

"Nuggets" komanda ceturtajā ceturtdaļā gandrīz izsēja iekrāto 20 punktu pārsvaru, taču prata nosargāt uzvaru.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz piektdienu.

Austrumu konferences finālsērijā Maiami "Heat" ir 2-1 vadībā pret Bostonas "Celtics".