Treniņbraucienos Tomass Dukurs nedaudz ātrāks par brāli Martinu

Tomass Dukurs FOTO: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Gatavojoties nākamajam Pasaules kausa posmam skeletonā, kas piektdien notiks Insbrukā (Austrija), brāļi Tomass un Martins Dukuri aizvadījuši oficiālos treniņbraucienus.

Treniņbraucienu pirmajā dienā T.Dukurs uzrādīja 7., 3. un 1. rezultātu, bet M.Dukurs ierindojās 3., 5. un 4. pozīcijā.

Savukārt treniņbraucienu otrajā dienā T.Dukurs ieņēma 4., 3. un 2. vietu, bet brālis uzrādīja 8., 6. un 4. rezultātu.

Treniņbraucienu grupā, kurā piedalījās brāļi Dukuri, labākos rezultātus uzrādīja austrietis Samuels Maiers, kuram četros braucienos trīsreiz 1. un vienreiz 2. rezultāts.

Labus rezultātus sasniedza arī Lielbritānijas skeletonists Mets Vestons, kuram sešos braucienos rezultāti bija amplitūdā no 1. līdz 4. pozīcijai.

Otrā treniņu grupā, kurā brauca Vācijas skeletonisti, labākais bija vācietis Aleksandrs Gasners, kurš divreiz uzrādīja 1. un divreiz 2. rezultātu.

Pasaules kausa posmam gatavojas arī Latvijas skeletoniste Endija Tērauda. Viņa sezonas kopvērtējumā pēc trim etapiem atrodas 7. pozīcijā.

Sezonas kopvērtējumā pēc trim Pasaules kausa posmiem pārliecinošs līderis ir M.Dukurs, kurš trīsreiz ieguvis pirmo vietu un izcīnījis 675 punktus.

Otrais ar 578 punktiem ir vācietis Aleksandrs Gasners, bet trešais ar 560 punktiem ir krievs Ņikita Tregubovs.

T.Dukurs atrodas 4. pozīcijā ar 546 punktiem. Viņš šosezon Pasaules kausa posmos ieguvis vienreiz 2. un divreiz 5. vietu.

Piektdien, plkst. 10.30 pēc Latvijas laika, skeletona sacensības sāks vīrieši, bet plkst. 14.30 startēs dāmas.

Uz augšu
Back